AREÁL

Vlastní areál je na ploše 1 ha, pastviny které jej obklopují mají dalších 13 ha. Dominantou areálu je velký rodinný dům z roku 1842.

V domě je velká společenská místnost a 6 pokojů s celkovou kapacitou 22 osob pro ubytování, plně vybavená kuchyň s kávovarem k dispozici pro vlastní vaření (při pobytech skupin). Další možnost ubytování až pro 18 osob je v samostatných chatičkách. Areál má dostatečnou kapacitu pro vícedenní pobyty skupin od 12 do 40 osob, pro jednodenní akce bez ubytování kapacita až 100 osob.
Před domem je dětské hřiště s houpačkami, pískovištěm, klouzačkou, dále trampolína, aby se nejmenší návštěvníci cítili dobře. Jim i dospělákům je dále k dispozici travnaté multifunkční hřiště (nohejbal, volejbal), pingpongový stůl a velký krytý bazén se slanou vodou.
Koně a skot venkovně ustájení využívají 13 hektarů pastvin, které se rozléhají nad samotnou farmou. Pro jezdce je k dispozici venkovní prostorná jízdárna s parkurovými i extreme trailovými překážkami, venkovní boxy s vyhřívanými napaječkami a krytým uvazištěm. Okolní příroda je přímo určená k romantickým i adrenalinovým vyjížďkám v Přírodním parku Jevišovka.
Pro milovníky venkovní gastronomie je k dispozici plynový gril, rožeň s udírnou nebo otevřené ohniště s posezením.