SLUŽBY

Pobyty skupin

Od jara do podzimu je náš areál k dispozici na pronájem pro pobyty rodin s dětmi nebo skupin přátel. Kapacitně je areál vhodný pro ubytování minimálně 12, maximálně však 35 osob, minimální délka pobytu jsou 2 noci (výjimkou jsou letní prázdniny, kdy preferujeme minimální délku pobytu týden). V domě jsou tři pokoje 3lůžkové, jeden pokoj 5lůžkový a jeden rodinný dvojpokoj pro 6-7 osob. Ve venkovních chatičkách je prostor pro dalších 18 osob. K dispozici jsou celkem 4 koupelny v domě včetně toalet a jedna venkovní koupelna. V rámci pronájmu můžete využívat veškeré zařízení areálu - bazén se slanou vodou 5x10 metrů, travnaté hřiště na volejbal/nohejbal, dětský domeček s pískovištem, pingpongový stůl a trampolínu. Na večerní grilování a posezení je k dispozici krytá terasa s plynovým grilem, dále venkovní ohniště a krytá pergola, pro větší "akce" je připraven venkovní rožeň - použití rožně po domluvě, kvůli obsluze. V případě chladnějších večerů je možnost posezení ve společenské místnosti u teplých kamen se sklenkou vína z velkopavlovické vinařské oblasti, které si můžete u nás zakoupit. K dispozici je i plně vybavená kuchyň s chladničkou a kávovarem. Využít můžete i pračku se sušičkou. Náš areál se dá považovat za "baby friendly", jelikož my a naši přátelé také máme děti, snažili jsme se maximálně areál přizpůsobit, udělat ho bezpečný a zároveň atraktivní i pro tyto naše nejmenší klienty.
Na dovolenou k nám si můžete vzít i svoje mazlíčky jako pejsky nebo i koňské kamarády, pro které je tu k dispozici 8 venkovních boxů a písková jízdárna.Toulat se můžete krásnou přírodou Přírodního parku Jevišovka. Více informací o cenách služeb naleznete v ceníkuCeník.

Firemní akce

Teambulding nebo odpočinková akce pro Vás tým - zajistíme Vám nejrůznejší aktivity dle Vašeho přání. Mezi nejoblíbenější patří určitě jízda na traktoru, grilování a rožnění, degustace vín, nebo třeba společná příprava jídla s Vaším teamem, na způsob masového fondue. Nebo také špekáčky na ohni a spousta hvězd nad hlavou :). Využívané bývá i travnaté hřiště a bazén se slanou vodou. Pokud pořádáte jakékoliv školení je v areálu k dispozici společenská místnost s dataprojektorem a flipchartem (kapacita 25 osob), od jara do podzimu je využitelná zastřešená terasa s kapacitou až 40 osob. Samozřejmostí je wifi připojení. Nedoporučujeme formální aktivity typu porad apod.,náš areál je skutečně uprostřed přírody, proto využijte pozitiv a prostředí které se nabízí a "vážnou práci" zkuste nechat v kancelářích :)

Svatby

Ideální místo pro romantickou svatbu v srdci přírody - kapacita až 100 osob propojením kryté terasy, venkovního party stanu a posezení u rožně, možnost ubytování pro část hostů. Ve společenské místnosti uvnitř domu zajišťujeme raut, případně venku před společenskou místnosti rožnění a grilování (nezajištujeme hostinu servírovanou formou, vždy jen formou rautu, z důvodu členitosti jednotlivých posezení) Zajišťujeme svatební rauty, pohoštění, čepované pivo a limonády, dále hudební aparaturu a party stan. V případě zájmu je možné na svatební foto zapůjčit naše koně. Areál je v případě akce vždy k dispozici pouze svatebním hostům a v areálu je mimo nich pouze personál zajišťující raut a běžnou obsluhu areálu. Tím, že je areál na samotě, můžete se bavit do pozdních nočních hodin, využívat veškerého zařízení areálu a být absolutně nerušeni. Pro děti, které na podobných akcích bývají, je nachystaný venkovní domek se spoustou hraček, pískoviště a trampolína, krytý bazém se slanou vodou nebo multifunkční travnaté hřiště. Kalkulace na každou svatbu je specifická, vychází z počtu svatebních hostů a objednávaných služeb. Ze zkušeností z minulých let se cena pohybuje v průměru 800-1300 Kč na každého hosta, záleží na pojetí rautu i na počtu ubytovaných hostí, proto sestavujeme každému klientovi individuální nabídku. Pro poptávku pište na info@equifarm.cz